| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 100000-150000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 30kW |
| Χωρητικότητα | 200-400kg/h |
| Μέγεθος | 30×5m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 3-5 άτομα |