| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 50000-90000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 2.2kW |
| Χωρητικότητα | 200kg/h |
| Χώρος | 6.2m + 5m (διαδρομή ψύξης, στάνταρ) |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 1 άτομο |