| Marka Adı: | Hanyuan |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 50000-90000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Siyah Susam Bar Üretim Hattı, tam otomasyon elde etmek için elektrikli bir PLC işletim sistemini kullanan geleneksel gereksinimlerle gelişmiş mekanik tasarımı içerir.Bu sistem, sürekli besleme yoluyla verimliliği arttırırken üretim maliyetlerini azaltır, otomatik düzleştirme, kesme ve çapraz kesme yetenekleri.
Üretim hattı, düzenlenebilir yoğunluk kontrolü, tekdüze kalınlık dağılımı, frekans dönüşüm teknolojisi, hassas kesim boyutları ile otomatik düzeleme özelliklerine sahiptir.ve mükemmel şekillendirme kalitesiSürekli üretim süreci, tamamen otomatik ve akıllı işleyişi sağlayan manuel müdahaleyi ortadan kaldırır.
Bu kapsamlı üretim hattı, kızartma makinesi, şeker pişirme makinesi, karıştırma makinesi, şekillendirme ve kesme makinesi ve yastık paketleme makinesinden oluşmaktadır.Toffee fındık çubuğu da dahil olmak üzere çeşitli ürünler üretebilir., bademli patates, fıstık şekerli bar, susam bar, ve krampalı fındık bar.
Bu sistem yüksek verimliliği, sıkı hijyen standartlarını ve ürün kalitesinin tutarlılığını sağlar.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 10-70kW |
| Kapasite | 200-250 adet/dakikada |
| Bölge | 30x4m |
| İnsan gücü | 4-6 kişi |