| Merknaam: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 80000-130000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
Deze gespecialiseerde Oatmeal Chocolate Bar Forming Machine is ontworpen voor een efficiënte en consistente productie van oatmeal chocoladebars.De apparatuur beschikt over aanpasbare malen die vierkanten kunnen maken, staven of cirkels met typische afmetingen van 50*30*14 cm of op maat gemaakte specificaties.
Voltooi uw productielijn met overeenkomstige apparatuur:
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 20 kW |
| Capaciteit | 250 kW-300 kg/h |
| Gebied | 10*1,5 m |
| Mensenkracht | 1 persoon |