| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 100000-150000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 100kW |
| Χωρητικότητα | 300-400kg/h |
| Διάταξη | 19×1.2×1.5m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 1-2 άτομα |