| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 120000-180000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| Δύναμη | 50-100kW |
| Δυναμικότητα | 300-400 kg/ώρα |
| Περιοχή | 30m × 4m × 2m |
| Ανθρώπινο δυναμικό | 5-6 άτομα |