| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 120000-180000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 120kW |
| Παραγωγική Ικανότητα | 300kg/h |
| Διαστάσεις Γραμμής | 30×8m |
| Απαιτούμενο Προσωπικό | 6-8 άτομα |