| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 40000-90000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
| Extruder | Kookpot met suiker | Mixer |
| Machines voor het snijden en vormen | Verpakkingsmachine |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 50 kW |
| Capaciteit | 300-500 kg/uur |
| Grootte | 20 × 8 m |
| Mensenkracht | 2 personen |