| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-GZL300 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 40000-90000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
| Ekstrüder | Şeker Kaynatma Kazanı | Karıştırıcı |
| Kesme ve Şekillendirme Makinesi | Paketleme Makinesi |
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 50kW |
| Kapasite | 300-500kg/saat |
| Boyut | 20x8m |
| İşgücü | 2 kişi |