| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 120000-180000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Energieverbruik | 120 kW |
| Productiecapaciteit | 300 kg/uur |
| Lijn afmetingen | 30 × 8 m |
| Vereiste mankracht | 6-8 personen |