| Επωνυμία Μάρκας: | hanyuan machinery |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-40 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30 σετ/μήνα |
Εφαρμογή
Η μπάρα Peanut Chikki (γνωστή και ως Groundnut Chikki) είναι ένα αγαπημένο παραδοσιακό ινδικό γλυκό τραγανό, εμβληματικό για την τέλεια ισορροπία γλυκιάς, γεύσης καραμέλας και ικανοποιητικής τραγανής γεύσης ξηρών καρπών.
Σύντομη Ροή Παραγωγής της Μπάρας Peanut Chikki:
Ψήσιμο & Ξεφλούδισμα: Τα φιστίκια ψήνονται, κρυώνουν και ξεφλουδίζονται.
Μαγείρεμα Σιροπιού: Το τζάγκερι/ζάχαρη θερμαίνεται σε ένα καζάνι με διπλό τοίχωμα στην σωστή υφή.
Ανάμιξη & Μορφοποίηση: Τα φιστίκια αναμιγνύονται στο σιρόπι, πιέζονται σε φύλλα και κόβονται σε μπάρες.
Ψύξη & Συσκευασία: Οι μπάρες κρυώνουν σε ιμάντα μεταφοράς, στη συνέχεια συσκευάζονται αυτόματα για πώληση.
Βασικά Χαρακτηριστικά
1-Υψηλή Ενσωμάτωση & Αυτοματοποίηση: Αυτή η γραμμής παραγωγής μπάρας δημητριακών μειώνει τη χειροκίνητη λειτουργία, μειώνει το κόστος εργασίας και πραγματοποιεί συνεχή, σταθερή παραγωγή με ελάχιστη ανθρώπινη παρέμβαση.
2-- Σχεδιασμός Υγιεινής Τροφίμων: Όλα τα μέρη επαφής αυτής της γραμμής παραγωγής μπάρας δημητριακών είναι κατασκευασμένα από υλικά κατάλληλα για τρόφιμα, με λεία επιφάνεια, εύκολα στην αποσυναρμολόγηση και τον καθαρισμό, πληρώντας τα πρότυπα υγιεινής τροφίμων.
3-- Εξοικονόμηση Ενέργειας & Υψηλή Απόδοση: σταθερή λειτουργία, χαμηλός θόρυβος, με ημερήσια παραγωγή που κυμαίνεται από 100kg έως 300kg ανά ώρα (προσαρμόσιμη).
Επισκόπηση Μηχανήματος
![]()
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 10-80kW |
| Χωρητικότητα | 300kg ανά ώρα |
| Μέγεθος | 20×6×2m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 5~8 άτομα |
Δείγμα
![]()
Σχετικός Εξοπλισμός
|
|
||
| Μηχανή Ψησίματος Φιστικιών | Μηχανή Ξεφλουδίσματος Φιστικιών | Μηχανή Μαγειρέματος Μπάρας Peanut Chikki |
|
|
||
| Μηχανή Ανάμιξης Μπάρας Peanut Chikki | Μηχανή Κοπής Μπάρας Peanut Chikki | Μηχανή Συσκευασίας Μπάρας Peanut Chikki |
Στοιχεία Επικοινωνίας
Τηλέφωνο/Wechat/Whatsapp:+86 15851039938
Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο:Janny@chinahanyuan.com
![]()