| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-mcl300 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 100000-150000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
| Şeker Pişirme | Karıştırma makinesi | Taşıyıcı |
| Kesme makinesi | Paketleme Makinesi |
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 100kW |
| Kapasite | 300~500 kg/saat |
| Bölge | 30x6m |
| İnsan gücü | 4 ~ 6 kişi |