| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-mcl300 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 100000-150000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Mango Kek Üretim Hattı, mango'nun doğal tatlılığını zengin süt aroması ile birleştiren üst düzey tatlılar yaratmak için tasarlanmıştır.Bu tamamen otomatik sistem, malzemelerin karıştırılmasından son ambalaja kadar tüm üretim aşamalarını yönetir., olağanüstü verimlilik ile tutarlı kaliteyi sunar.
Bu çok yönlü üretim hattı, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli pasta türlerinin işlenmesi için idealdir:
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 100kW |
| Kapasite | 300~500 kg/saat |
| Bölge | 30*6m |
| İnsan gücü | 4 ~ 6 kişi |