| Marka Adı: | Hanyuan |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 120000-180000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Otomatik Müsli Bar Üretim Makinemiz, tek tip, besin açısından zengin yulaf bazlı barların seri üretimi için tasarlanmış yüksek performanslı bir gıda işleme sistemidir. Hassas kalıplama teknolojisi sayesinde her bar için tutarlı şekil, kalınlık ve yoğunluk sağlar. Saatte 1.000-5.000 bar üretim kapasitesi (kalıp boyutuna göre ayarlanabilir) ile bu sistem, malzeme israfını en aza indirirken üretim verimliliğini en üst düzeye çıkarır.
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 10kW-40kW |
| Kapasite | 250kg-300kg/saat |
| Alan | 35×5m |
| İşgücü | 6-10 kişi |