| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 120000-180000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
Η Αυτοματοποιημένη Μηχανή Παραγωγής Μπάρας Δημητριακών μας είναι ένα σύστημα επεξεργασίας τροφίμων υψηλής απόδοσης, σχεδιασμένο για μαζική παραγωγή ομοιόμορφων, πλούσιων σε θρεπτικά συστατικά μπάρων με βάση τη βρώμη. Διαθέτοντας τεχνολογία ακριβείας χύτευσης, εξασφαλίζει σταθερό σχήμα, πάχος και πυκνότητα για κάθε μπάρα. Με παραγωγική ικανότητα 1.000-5.000 μπάρες ανά ώρα (ρυθμιζόμενη ανάλογα με το μέγεθος του καλουπιού), αυτό το σύστημα μεγιστοποιεί την αποδοτικότητα παραγωγής ελαχιστοποιώντας τη σπατάλη υλικών.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 10kW-40kW |
| Χωρητικότητα | 250kg-300kg/h |
| Χώρος | 35×5m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 6-10 άτομα |