| Merknaam: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 120000-180000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
Onze Geautomatiseerde Cereal Bar Productiemachine is een hoogwaardig voedselverwerkingssysteem, ontworpen voor de massaproductie van uniforme, voedingsrijke repen op basis van haver. Met precisie-vormtechnologie zorgt het voor een consistente vorm, dikte en dichtheid voor elke reep. Met een productiecapaciteit van 1.000-5.000 repen per uur (instelbaar op basis van de malgrootte), maximaliseert dit systeem de productie-efficiëntie en minimaliseert het materiaalverspilling.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz |
| Vermogen | 10kW-40kW |
| Capaciteit | 250kg-300kg/u |
| Oppervlakte | 35×5m |
| Personeel | 6-10 personen |