| Merknaam: | Hanyuan |
| Modelnummer: | HY-CL560 |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 120000-180000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 20 kW |
| Capaciteit | 300-400 kg/uur |
| Layout afmetingen | 19 × 1,2 × 1,5 m |
| Vereiste mankracht | 1-2 personen |