| Επωνυμία Μάρκας: | Hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-GZL300 |
| MOQ: | 1 Τεμάχιο |
| Τιμή: | 40000-90000USD/SET |
| Όροι πληρωμής: | Λ/Κ Τ/Κ Δ/Π |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30set/μήνα |
Η Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Μπαρών Χουρμάδων είναι ειδικά σχεδιασμένη για την παραγωγή μακρόστενων τετράγωνων τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων των Μπαρών Χουρμάδων, των Μπαρών Δημητριακών και των Καραμελών Νουγκά, με ειδική βελτιστοποίηση για τη διαχείριση κολλωδών υλικών τροφίμων.
Αυτή η ολοκληρωμένη γραμμή παραγωγής περιλαμβάνει Μηχανή Τήξης & Ανάμιξης, Σύστημα Μεταφοράς, Μηχανή Κοπής με Ψύξη AC και Αυτόματη Μηχανή Συσκευασίας.
Διαθέτοντας ένα έξυπνο σύστημα ελέγχου, η γραμμή παραγωγής αυτοματοποιεί την πλήρη διαδικασία από την ανάμιξη των πρώτων υλών, την ισοπέδωση, την ξήρανση, έως τις εργασίες κοπής. Προσφέρει σταθερή λειτουργία, υψηλή απόδοση και ρυθμιζόμενες προδιαγραφές διαμόρφωσης για να καλύψει ποικίλες απαιτήσεις προϊόντων. Κατασκευασμένος από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων, ο εξοπλισμός διασφαλίζει βέλτιστα πρότυπα ασφάλειας και υγιεινής των προϊόντων.
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 100kW |
| Χωρητικότητα | 300-400kg/h |
| Διάταξη | 40×6×1.5m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 2-3 άτομα |