| Marka Adı: | Hanyuan |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 80000-130000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Bu özel Yulaf Ezmeli Çikolata Barı Şekillendirme Makinesi, yulaf ezmeli çikolata barlarının verimli ve tutarlı üretimi için tasarlanmıştır. Ekipman, tipik olarak 50*30*14 cm boyutlarında veya özel ölçülerde kare, bar veya daireler oluşturabilen özelleştirilebilir kalıplara sahiptir.
Üretim hattınızı tamamlayıcı ekipmanlarla tamamlayın:
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 20kW |
| Kapasite | 250kW-300kg/saat |
| Alan | 10*1.5m |
| İşgücü | 1 kişi |