| Marka Adı: | Hanyuan Machinery |
| Model Numarası: | HY-JB80 |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 30 takım/ay |
Uygulama
Burada gösterilen makine, tamamı gıda sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış olup, temiz ve hijyenik bir görünüme, sağlam bir yapıya sahiptir ve gıda güvenliği ve sanitasyon standartlarına uygundur. Başlıca karıştırma tankı, karıştırma çalkalayıcısı, motor tahrik sistemi, kontrol paneli ve çerçeveden oluşur. Tamamen kapalı veya açık tip karıştırma odası, malzeme sıçramasını etkili bir şekilde önleyebilir ve günlük temizlik ve bakımı kolaylaştırabilir.
Ana Özellikler
Makine, özel karıştırma bıçaklarına sahip yatay veya tek şaftlı karıştırma yapısını benimser.
Makineye Genel Bakış![]()
Teknik Özellikler
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 1.5kW |
| Kapasite | 10-15kg/pot |
| Boyut | 0.8×0.6×1.2m |
| İşgücü | 1 kişi |
İlgili Ekipmanlar
|
| |
| Tahıl Barı Pişirme Makinesi | Tahıl Barı Kesme Makinesi | Tahıl Barı Paketleme Makinesi |