| Marka Adı: | Hanyuan |
| Model Numarası: | Hy-TCL500 |
| Adedi: | 1 Adet |
| Fiyat: | 100000-150000USD/SET |
| Ödeme Koşulları: | L/ct/td/p |
| Tedarik Yeteneği: | 30set/ay |
Bu endüstriyel sınıf toffee üretim ekipmanları, saatte 300-500 kg kapasite ve 120 kW güç tüketimi ile büyük hacimli Badam toffee şeker barları üretimi için tasarlanmıştır.
Badam toffee, Rus mor şekerleri, kahve şekerleri ve tarçın yağı şekerleri de dahil olmak üzere çeşitli şeker türleri üretmek için uzmanlaşmış.Ekipman, karamel pişirmekten son ambalaja kadar tüm işlemeyi halleder..
Entegre sistem, gaz / buharlı gezegen karıştırma tencerelerinde karamel pişirmeyi, fındık karıştırmayı, şekillendirmeyi, soğutmayı, kesmeyi ve yastık ambalajlamayı yönetir.Seçenekli çikolata kaplama ve dekorasyon yetenekleri mevcuttur.
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç tüketimi | 100kW |
| Üretim Kapasitesi | 300-500 kg/saat |
| Gerekli Alan | 30x6 metre |
| İşe İhtiyaç | 4-6 operatör |