| Merknaam: | Hanyuan |
| MOQ: | 1 stuk |
| Prijs: | 120000-180000USD/SET |
| Betalingsvoorwaarden: | L/C T/T D/P |
| Leveringscapaciteit: | 30set/maand |
Onze geautomatiseerde Granola Reep Machine is ontworpen voor grootschalige productie van granola repen, en stroomlijnt het gehele productieproces van ingrediënten mengen tot de uiteindelijke verpakking.
Deze geavanceerde productielijn produceert efficiënt granola repen door middel van geautomatiseerde processen, waaronder mengen, vormen, bakken of koelen, en verpakken.
| Item | Waarde |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz |
| Vermogen | 10kW-20kW |
| Capaciteit | 250kg-300kg/u |
| Oppervlakte | 19*1.5m |
| Personeel | 1 persoon |