| Merknaam: | hanyuan |
| Modelnummer: | HY-CS900 |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | ,L/C,T/T |
| Leveringscapaciteit: | 10-30sets/maand |
Deze industriële eiwitbarmachine is ontworpen om verschillende ingrediënten precies te combineren, waaronder eiwitpoeders (wei-eiwit, soja-eiwit), noten, gedroogd fruit, zoetstoffen,en bindmiddelen om consistente proteïnebalken met een consistente vorm en textuur te maken.
De eiwitbalkmachine biedt uitzonderlijke veelzijdigheid, waardoor verschillende soorten snacks kunnen worden geproduceerd, waaronder:
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Kracht | 2.2 kW |
| Capaciteit | 400-500 stuks/min |
| Gebied | 6.2 × 1 m |
| Mensenkracht | 1 persoon |