| Επωνυμία Μάρκας: | hanyuan |
| Αριθμός μοντέλου: | HY-CS900 |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | ,L/C,T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 10-30sets/μήνα |
Αυτή η βιομηχανική μηχανή παραγωγής μπάρας πρωτεΐνης έχει σχεδιαστεί για να συνδυάζει με ακρίβεια διάφορα συστατικά, όπως σκόνες πρωτεΐνης (πρωτεΐνη ορού γάλακτος, πρωτεΐνη σόγιας), ξηρούς καρπούς, αποξηραμένα φρούτα, γλυκαντικά και συνδετικά υλικά, για τη δημιουργία μπάρας πρωτεΐνης με σταθερό σχήμα και υφή.
Η μηχανή παραγωγής μπάρας πρωτεΐνης προσφέρει εξαιρετική ευελιξία, επιτρέποντας την παραγωγή διαφόρων τύπων σνακ, όπως:
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Τάση | 380V/50Hz |
| Ισχύς | 2.2kW |
| Χωρητικότητα | 400-500 τεμάχια/λεπτό |
| Εμβαδόν | 6.2×1m |
| Ανθρώπινο Δυναμικό | 1 άτομο |