| Marka Adı: | hanyuan |
| Model Numarası: | HY-CS900 |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Koşulları: | ,Akreditif,T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 10-30 set/ay |
Bu endüstriyel protein çubuğu makinesi, protein tozu (serum proteini, soya proteini), fındık, kuru meyve, tatlandırıcılar,ve bağlayıcılar tutarlı şekilli ve dokulu protein çubukları oluşturmak için.
Protein çubuğu makinesi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli atıştırmalık türlerinin üretilmesini sağlayan olağanüstü çok yönlülük sunar:
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Voltaj | 380V/50Hz |
| Güç | 2.2kW |
| Kapasite | 400-500 adet/dakika |
| Bölge | 6.2x1m |
| İnsan gücü | 1 kişi |