| Nazwa marki: | hanyuan |
| MOQ: | 1 |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość zaopatrzenia: | 30 zestawów/miesiąc |
![]()
Powiązany sprzęt
|
|
||
| Mikser do batonów proteinowych | Batonik proteinowyMaszyna do cięcia |
Batonik proteinowyMaszyna pakująca |
Dane techniczne
| Przedmiot | Wartość |
|---|---|
| Woltaż | 380 V/50 Hz |
| Moc | 25kW |
| Pojemność | 200-250kg/godz |
| Rozmiar | 14×1×1,5m |
| Siła robocza | 1 ludzie |
![]()
Skontaktuj się z nami