| Επωνυμία Μάρκας: | hanyuan |
| MOQ: | 1 |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 30 σετ/μήνα |
![]()
Σχετικός Εξοπλισμός
|
|
||
| Μίξερ Protein Bar | Μπάρα πρωτεΐνηςΚοπτική μηχανή |
Μπάρα πρωτεΐνηςΜηχανή συσκευασίας |
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Είδος | Αξία |
|---|---|
| Δυναμικό | 380V/50Hz |
| Εξουσία | 25 kW |
| Ικανότητα | 200-250 kg/h |
| Μέγεθος | 14×1×1,5μ |
| Εργατικό δυναμικό | 1 άτομα |
![]()
Επικοινωνήστε μαζί μας