| Merknaam: | hanyuan |
| MOQ: | 1 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringscapaciteit: | 30 sets/maand |
![]()
Gerelateerde apparatuur
|
|
||
| Eiwitreepmixer | EiwitreepSnijmachine |
EiwitreepVerpakkingsmachine |
Technische specificaties
| Item | Waarde |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz |
| Stroom | 25kW |
| Capaciteit | 200-250kg/u |
| Maat | 14×1×1,5m |
| Arbeidskrachten | 1mensen |
![]()
Neem contact met ons op