| Marka Adı: | hanyuan |
| Adedi: | 1 |
| Ödeme Koşulları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 30 takım/ay |
![]()
İlgili Ekipmanlar
|
|
||
| Protein Bar Mikseri | Protein BarıKesme Makinası |
Protein BarıPaketleme Makinası |
Teknik Özellikler
| Öğe | Değer |
|---|---|
| Gerilim | 380V/50Hz |
| Güç | 25kW |
| Kapasite | 200-250kg/saat |
| Boyut | 14×1×1,5m |
| İnsan gücü | 1 kişi |
![]()
Bize Ulaşın