| Brand Name: | hanyuan |
| MOQ: | 1 |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 30 sets/month |
![]()
Related Equipment
|
|
||
| Protein Bar Mixer | Protein Bar Cutting Machine |
Protein Bar Packing Machine |
Technical Specifications
| Item | Value |
|---|---|
| Voltage | 380V/50Hz |
| Power | 25kW |
| Capacity | 200-250kg/h |
| Size | 14×1×1.5m |
| Manpower | 1people |
![]()
Contact us